Karaokeci Alımları Açılmıştır!

Uploader Alımları Açılmıştır!

Encoder Alımları Açılmıştır!

Çevirmen Alımları Açılmıştır!

Kapat
Caps Yok :(
Bölüm Sayısı :
24 / 24
Yapım Yılı :
2009
Görüntüleme :
422 Kişi Görüntüledi
Fansub :
Soutensubs
Beğeniler :
4
0

Chrome Shelled Regios izle, Chrome Shelled Regios hd izle, Chrome Shelled Regios 1080p izle, Chrome Shelled Regios türkçe

Amagi Shuusuke’nin romanından esinlenilmiş, Miyuu tarafından kaleme alınmıştır. Uzak bir gelecekte, kirletilmiş ve değişime uğramış dünya, büyük tahribata yol açan ve ‘filth monsters’ diye adlandırılan canavarlar tarafından istila edilmiştir. İnsanlık kendini geriye çekip, ‘Regios’ adı verilen hareket edebilen şehirlerde yaşamak zorunda kalmıştır. Layfon Alseif adındaki gizemli ve yetenekli bir dövüşçü Zuellni adındaki akademi şehrine gelir ve 17. askeri birliğin lideri olan Nina Antalk tarafından kısa bir süre içinde yeteneği keşfedilir.Sonrasında şüphe ve sorularla dolu bir şekilde ekibine katılır, artık kendisini nasıl bir geleceğin beklediğini bilmemektedir ve yeni takım arkadaşlarıyla şehrin ve zehirlenmiş bir dünyanın tehlikeleriyle karşı karşıyadır.
Avatar Yok
Meliodas dedi ki;
3 Yil önce
Teşekkürler:)

Sonu dışında her bir bölümü çok güzel ve heyecan dolu bir anime. Sonunda sanki devam edecekmiş gibi kestirip atmışlar.En az 10 bölüm daha giderdi.Sonu sizi tatmin edecekse öneririm.Şunu söyleyeyim içinde komik olaylar bayağı var.
1
Kapat
Yorum Sadece Üyeler Yapabilir.

Anime ListesiSohbet AlanıYukarı Çık