Karaokeci Alımları Açılmıştır!

Uploader Alımları Açılmıştır!

Encoder Alımları Açılmıştır!

Çevirmen Alımları Açılmıştır!

Kapat
Caps Yok :(
Anime Adı :
Bölüm Sayısı :
37 / 37
Yapım Yılı :
2006
Görüntüleme :
1590 Kişi Görüntüledi
Fansub :
Anitoryum
Beğeniler :
21
0

Death Note izle, Death Note hd izle, Death Note 1080p izle, Death Note türkçe

Yagami Light, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan bir lise son sınıf öğrencisidir. Light (Raito), Japonya'nın belki de en yetenekli ve zeki öğrencisi olmasına rağmen, yaşadığı dünya ona tat vermemektedir. Her gün gittikçe artan suç oranı ve adalet sisteminin çökmüşlüğü, onun için bu dünyayı daha da anlamsız ve çürümüş kılmaktadır. Bu yüzden de, hiç bir şeyde anlam görmemektedir.

Light, bu buhranlarını kendi içinde yaşarken, ders sırasında bir defterin gökten düştüğünü görür. Okul çıkışı elinde olmadan defterin düştüğü yere yönelir. Defterin üstünde "Death Note" yazmaktadır. Defteri yerden alıp incelediğinde hiç de inanacağı şeylerle karşılaşmaz.

"Bu deftere ismi yazılan insan ölecektir."

Nedenini kendi bile bilmeden, defteri alıp evine döner. Evde haberleri izlerken, bir adamın bir anaokulundaki öğrencileri ve öğretmenleri rehin aldığını izler. Defterin gerçekliğini test etmek için rehin alan adamın adını deftere yazar. Ve 40 saniye sonra adam ölür.

Defterin gerçekliği karşısında şaşkına dönen Light, kendi ideal dünyasını yaratmak için diğer suçlulara yönelecektir. Ama ya dünya onun varlığını öğrenip peşine dünyanın en iyi dedektifi L'i takarsa?

Shadow777 dedi ki;
2 Yil önce
Herkesin İzlemesi gereken bir anime kısa ve güzel.
middle earth dedi ki;
2 Yil önce
Aynı anda hem kendini çok sevdiren hem de nefret ettiren ,psikolojik ve polisiye animeleri arasında açık ara birinci olan efsanlerden biri.Hiç beklemeyin, izleyin.
2 Yil önce
Animeye Death Note ile bağlanmıştım. Anlamanız için biraz zihninizi çalıştırmanız gerekiyor. Mantıklı bir düşünce yapıları var. Karakterlerin teorileri de çok iyi. Çevremdekilere tavsiye ettiğim bir anime. Mutlaka izleyin.
Avatar Yok
ahmetkrmm dedi ki;
3 Yil önce
çok güzel favori animem güzel zeka oyunları dönüyo tavsiye ederim
sjxSamjack dedi ki;
3 Yil önce
Güzel GÜZEL Herkes izlemeli:))
metin dedi ki;
3 Yil önce
keşke anitoryum olmasa idi!!!
1
Kapat
Yorum Sadece Üyeler Yapabilir.

Anime ListesiSohbet AlanıYukarı Çık