Karaokeci Alımları Açılmıştır!

Uploader Alımları Açılmıştır!

Encoder Alımları Açılmıştır!

Çevirmen Alımları Açılmıştır!

Kapat
Caps Yok :(
Anime Adı :
Bölüm Sayısı :
56 / 109
Yapım Yılı :
1984
Görüntüleme :
82 Kişi Görüntüledi
Fansub :
AMT, Soutensubs
Beğeniler :
0
0

Hokuto no Ken izle, Hokuto no Ken hd izle, Hokuto no Ken 1080p izle, Hokuto no Ken türkçe

199x yılı. Nükleer savaştan sonra insan ırkı yok olmanın eşiğine gelmiştir. Kıyamet gibi savaştan sonra bütün şehirler harabeye dönmüş, yeryüzünde neredeyse yaşamdan eser kalmamıştır. Böyle bir savaştan kurtulup hayatta kalan zavallıları yeni bir tehlike beklemektedir; dövüş sanatları ustaları...

Savaştan sonra şehirlerle beraber ülkeler de yok olmuş; bu da büyük bir boşluğu beraberinde getirmiştir. Hiçbir güvenliğin olmadığı dünyada çeşitli dövüş sanatları ustaları bir bir kendi krallıklarını ilan etmeye başlamıştır. Ve böylece güçlünün zayıfı acımasızca ezdiği zalim ve şeytani bir çağ başlamıştır.

Bir damla su, bir gram ekmek bulamayan; soğukta aç ve açık yatan gariban köylüler haramilerin ve çetelerin amansız saldırılarından yaşama umutlarını tamamen kaybetmişlerdir. Umut ışığı çoktan sönmüş, gelecek hayalleri şehirler gibi harap olmuştur. Tüm bu çaresizliğe karşı tek bir adam ayağa kalkacaktır. Acılar ve kederlerle dolu 2000 yıllık bir geçmişe sahip olan Hokuto Shin Ken'in tek varisi, Kenshiro; sevdiği kadının peşinde tüm zalimlere karşı savaşacaktır!

Yüzyılın kurtarıcısının efsanesi: Hokuto no Ken!
Kapat
Henüz Animeye Ait Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Siz Yazmak İstermisiniz ?
Kapat
Yorum Sadece Üyeler Yapabilir.

Anime ListesiSohbet AlanıYukarı Çık