Karaokeci Alımları Açılmıştır!

Uploader Alımları Açılmıştır!

Encoder Alımları Açılmıştır!

Çevirmen Alımları Açılmıştır!

Kapat
Caps Yok :(
Anime Türü :
Bölüm Sayısı :
13 / 12
Yapım Yılı :
2013
Görüntüleme :
364 Kişi Görüntüledi
Fansub :
AMT
Beğeniler :
2
1

Kamisama no Inai Nichiyoubi izle, Kamisama no Inai Nichiyoubi hd izle, Kamisama no Inai Nichiyoubi 1080p izle, Kamisama no Inai Nichiyoubi türkçe

Tanrı 6 günde dünyayı yaratır ve dünyanın 7. günü olan pazar günü dünyayı terk eder. Tanrı’nın dünyayı terk etmesiyle birlikte doğumlar ve ölümler durur. İnsanlar artık çocuk sahibi olamaz ve ölüler ise zombi kıvamında kalarak huzur bulamazlar. Kaosa sürüklenen insanlar için Tanrı son bir iyilik yaparak huzur bulamayan ölüleri gömmesi için dünyaya “mezarcı” adı verilen kişileri yollar. 47 kişilik köyde yaşayan Ai bu mezarcılardan biridir. Köyde yaşayanlar, köyün eski mezarcısı olan Ai’nin annesinin ölümüyle birlikte mezarcılık görevini Ai’nin yapmasına karar verirler ve küçük yaşta olan Ai, elinde kocaman küreği ile birlikte kendini köyün mezarcısı olarak bulur. Ai, annesinden duyduğu kadarıyla babasının ismi Hampnie ve Ai bir gün babasının geri geleceği umuduyla köyde babasını bekler.

Ai’nin kaderi babasıyla aynı isime sahip olan Hampnie Hambart “İnsan Yiyen Oyuncak” adındaki kişiyle tanıştığında değişir. Hampnie, köydeki bütün köylüleri öldürür ve Ai’ye köylüleri tekrar dirilmemeleri için gömmesini ister. Ai, bunca zamandır inandığı hikayenin ve köyün insanlarının bir yalandan ibaret olduğunu öğrenir. Mezarcı olarak köydeki görevini tamamlayan Ai için Hampnie ile gitmekten başka çaresi kalmaz.

Avatar Yok
Meliodas dedi ki;
2 Yil önce
Teşekkürler:)

Mutlaka izleyin,çok güzel bir anime. Bazen gülüyorsunuz bazen duygulanıyorsunuz.İçinde her şey var.:)

Sondaki müziği çok güzel.
1
Kapat
Yorum Sadece Üyeler Yapabilir.

Anime ListesiSohbet AlanıYukarı Çık